• Футбол • Фітнес
• Теніс • Легка атлетика
• Волейбол • Міні-майданчики
• Баскетбол • Захисні покриття
• Гандбол • Сквош
Про нас Портфоліо Контакти Партнери Новини
Спортивна підлога для баскетболу
 
Класичним покриттям для баскетбольних майданчиків закритого типу є паркет. Саме на паркеті проводиться більшість ігр світового рівня.
 
Спортивний паркет
Спортивний паркет – це найбільш екологічний, натуральний, престижний вид покриття для залів з ігровими видами спорту, зокрема баскетбольних.
Наша фірма є ексклюзивним дилером на території України компанії Robbins Sports Surfaces (США) – лідера у виробництві спортивного паркету з твердого клену для професійного баскетболу. Для виробництва спортивного паркету компанія Robbins використовує тільки канадський клен, який є міцнішим за дуб та бук, а також європейський клен, і тому підлога з такого матеріалу відзначається високою зносостійкістю та витривалістю.
Robbins суворо дотримується стандартів MFMA (Асоціації виробників дерев`яних підлог). Сертифікація MFMA гарантує пістійні якість, стандарти гранулометричного складу, стандарти розмірів та технічних характеристик.
Продукція Robbins сертифікована DIN та FIBA.
Паркетні системи Robbins можна побачити на найвідоміших аренах усіх континентів, де проводяться Олімпійські ігри, на них проводяться 75% усіх ігор NBA, грають такі всесвітньо відомі команди як Chicago Bulls, Los Angeles Lackers, Сhicago Cavaliers та ін.
Провідний гравець на ринку проектування та виробництва спортивного паркету з більш ніж 100-літньою практикою, компанія Robbins піднесла цю сферу на абсолютно новий рівень, ставши винахідником тих основних складових, на яких базуються сучасні паркетні системи.
Пропонуємо стаціонарні та збірно-розбірні конструкції для баскетбольних арен.
Система Bio-Cushion
Bio-Cushion – т.зв. «плаваюча» система, що пропонує безпеку, комфорт і чудові технічні та ігрові характеристики. Bio-Cushion складається з верхнього шару паркету з канадського клену (запатентована унікальна Continuous Strip XL – суцільна стрічка з кленової деревини), двох шарів високоякісної фанери та гумових амортизаторів. Еластичні амортизаційні подушки забезпечують надзвичайну еластичність системи, оптимальні рівень поглинання удару та відскок м`яча.
Система сертифікована за стандартом DIN 18032-2 та задовольняє або перевищує усі його показники.
Система Bio-Channel 
Система Bio-Channel представляє собою дерев`яну конструкцію, що складається з верхнього шару паркету з канадського клену, шару високоякісної фанери, амортизаторів, металевих профілів та якорів. Кожен з елементів системи несе відповідне функціональне навантаження.
Амортизаційна подушка забезпечує однорідну підтримку усієї системи, «змістовний» відскок м`яча і, практично, усуває вібрацію у підлозі. Шар із суцільної фанери служить для рівномірного розподілу навантаження, гарантії стабільності, однорідності та міцності всієї системи. Завдяки металевим профілям відбувається вільний рух природного розширення деревини, що усуває виникнення тріщин та викривлення підлоги.
Система Bio-Channel, розроблена з урахуванням багатолітньої практики досліджень та експлуатації спортивного покриття, поєднує в собі оптимальне співвідношення технічних та ігрових характеристик: збалансовані показники еластичності підлоги та відскоку м`яча, високий рівень поглинання удару у поєднанні з хорошими характеристиками тертя, що зводять ризик отримання травм до мінімуму.
Як і ніші системи Robbins, конструкція Bio-Channel задовольняє або перевищує усі показники міжнародного стандарту DIN 18032-2.
Система All-Star
Збірно-розбірна система All-Star є однією з найдосконаліших на сьогоднішній день. Конструкція характеризується високим рівнем пружності, поглинання удару та довговічністю.
Верхній шар виготовляється з суцільної дошки з клену зі спеціальною запатентованою технологією «плюс», що служить для усунення виникнення тріщин внаслідок розширення дерева. Нижній шар складається з клеєної фанери з поперечними лагами зі спеціально обробленого дерева.
Кожен тип конструкцій All-Star має запатентовану кріпильну систему, що дозволяє швидке та легке збирання та розбирання конструкції.
Так само як і інші паркетні  системи Robbins, All-Star відповідає і перевищує стандарти для ігрових видів спорту.
 
Такі провідні українські команди як БК "Азовмаш" та БК "Донецьк" успішно грають на паркетних системах Robbins.
 
Для баскетбольних майданчиків в залах, що використовуються як універсальні для різних видів спорту, а також для гри у баскетбол на відкритому повітрі можна рекомендувати гумово-каучукове покриття.
design by Lihtis