• Футбол • Фітнес
• Теніс • Легка атлетика
• Волейбол • Міні-майданчики
• Баскетбол • Захисні покриття
• Гандбол • Сквош
Про нас Портфоліо Контакти Партнери Новини
Спортивні покриття для фітнесу.
 
При виборі спортивного покриття для фітнес-залів основними аргументами стають безпечність покриття та його комфортність, що, в основному, визначаються показниками еластичності, поглинання удару в поєднанні з характеристиками тертя. 
Ідеальним покриттям для фітнес-залів є спортивний паркет, хорошою альтернативою  - гумово-каучукове та ПВХ покриття.
    
Спортивний паркет 
Спортивний паркет – це найбільш екологічний, натуральний, престижний вид покриття для спортивних залів, призначених для занять фітнесом та аеробікою. 
Наша фірма є ексклюзивним дилером на території України компанії Robbins Sports Surfaces (США) – лідера у виробництві спортивного паркету з твердого клену. 
Паркетні системи Robbins можна побачити на найвідоміших аренах та в залах усіх континентів, на яких проводяться Олімпійські ігри та міжнародні змагання. 
Провідний гравець на ринку проектування та виробництва спортивного паркету з більш ніж 100-літньою практикою, компанія Robbins піднесла цю сферу на абсолютно новий рівень, ставши винахідником тих основних складових, на яких базуються сучасні паркетні системи. 
Пропонуємо стаціонарні та збірно-розбірні конструкції. 
Система Bio-Cushion 
Bio-Cushion – т.зв. «плаваюча» система, що пропонує безпеку, комфорт і чудові технічні характеристики. Bio-Cushion складається з верхнього шару паркету з канадського клену (запатентована унікальна Continuous Strip XL – суцільна стрічка з кленової деревини), двох шарів високоякісної фанери та гумових амортизаторів. Еластичні амортизаційні подушки забезпечують надзвичайну еластичність системи, оптимальний рівень поглинання удару та дивовижний комфорт. 
Система сертифікована за стандартом DIN 18032-2 та задовольняє або перевищує усі його показники. 
Система Bio-Channel
Система Bio-Channel представляє собою дерев`яну конструкцію, що складається з верхнього шару паркету з канадського клену, шару високоякісної фанери, амортизаторів, металевих профілів та якорів. Кожен з елементів системи несе відповідне функціональне навантаження. 
Амортизаційна подушка забезпечує однорідну підтримку усієї системи, практично, усуваючи вібрацію у підлозі. Шар із суцільної фанери служить для рівномірного розподілу навантаження, гарантії стабільності, однорідності та міцності всієї системи. Завдяки металевим профілям відбувається вільний рух природного розширення деревини, що усуває виникнення тріщин та викривлення підлоги.  
Cистема Bio-Channel, розроблена з урахуванням багатолітньої практики досліджень та експлуатації спортивного покриття, поєднує в собі оптимальне співвідношення технічних характеристик. Збалансовані показники еластичності підлоги у поєднанні з хорошими характеристиками тертя зводять ризик отримання травм до мінімуму. 
Як і ніші системи Robbins, конструкція Bio-Channel задовольняє або перевищує усі показники міжнародного стандарту DIN 18032-2. 
Система All-Star 
Збірно-розбірна система All-Star є однією з найдосконаліших на сьогоднішній день. Конструкція характеризується високим рівнем пружності, поглинання удару та довговічністю. 
Верхній шар виготовляється з суцільної дошки з клену зі спеціальною запатентованою технологією «плюс», що служить для усунення виникнення тріщин внаслідок розширення дерева. Нижній шар складається з клеєної фанери з поперечними лагами зі спеціально обробленого дерева. Кожен тип конструкцій All-Star має запатентовану кріпильну систему, що дозволяє швидке та легке збирання та розбирання конструкції. 
Так само, як і інші паркетні  системи Robbins, All-Star відповідає і перевищує стандарти для ігрових видів спорту. 
 
Гумово-каучукове покриття
Виготовлене на основі натурального каучуку та синтетичної гуми з добавлянням мінеральних наповнювачів та стабілізуючих речовин, рулонне покриття Mondoflex (Mondo, Італія). є продуктом повної заводської готовності з постійною товщиною.
Mondoflex – це матеріал з унікальними технічними та експлуатаційними характеристиками:
  • оптимальне співвідношення поглинання та повернення енергії покриттям
  • ідеальний показник тертя
  • надзвичайна еластичність покриття та високий рівень комфорту
  • гладка, неслизька, стійка поверхня зводить ризик отримання травм до мінімуму
Догляд за покриттям легкий і не потребує спеціальних технічних навиків.
Антибактеріальна та протигрибкова обробка матеріалу захищає від розвитку мікроорганізмів на та у покритті.
 
ПВХ покриття
Mondosport (виробник – фірма Mondo, Італія) – каландроване, рулонне покриття, виготовлене з полівінілхлориду з додаванням світло-та-температуро-стабілізуючих наповнювачів. Висока якість матеріалів, що використовуються в процесі виробництва, роблять покриття продуктом дуже високої якості з прекрасними спортивними та технічними характеристиками.
Оскільки воно повністю виготовлено на фабриці, покриття гарантує однорідні товщину та техніко-фізичні показники.
Виготовляється у 2х варіантах:
-      покриття, що складається з одного шару з пресованого ПВХ товщиною 2,5мм
-      покриття, що складається з 2х шарів: 2мм зносостійкого верхнього шару з`єднаного з нижнім шаром зі спіненого полівінілхлориду. Нижній шар забезпечує еластичність, пружність та поглинання удару покриттям. Для стабілізації між шарами прокладено сітку із скловолокна.
Товщина покриття – 3,5 – 6,5мм. Широка кольорова гама. 
design by Lihtis