• Футбол • Фітнес
• Теніс • Легка атлетика
• Волейбол • Міні-майданчики
• Баскетбол • Захисні покриття
• Гандбол • Сквош
Про нас Портфоліо Контакти Партнери Новини
Спортивні покриття для тенісу. Будівництво тенісних кортів.
Значний досвід роботи у сфері будівництва спортивних площинних споруд та досконале знання ринку спортивних матеріалів дозволяють нам рекомендувати найкращі з існуючих рішення для влаштування тенісних кортів. Це майданчики:
  • зі штучним трав`яним покриттям
  • типу «хард»
  • із гумово-каучуковим покриттям
  • з ПВХ покриттям (для закритих приміщень).
 Хард
«Хард» - ця назва міцно закріпилась за акриловим наливним покриттям, яке користується особливою популярністю протягом багатьох років. Достатньо сказати, що два з чотирьох турнірів Великого Шлему, US Open і AUSTRALIAN OPEN, а також турніри WTA та ATP проводяться саме на хард-кортах. І, в першу чергу, це пов`язано з ідеальними спортивними характеристиками: якість та комфортність гри, стабільні відскок та швидкість м`яча, висока енерговіддача покриття.
Наше підприємство є ексклюзивним дилером на території України компанії GreenSet (Іспанія) – виробника найпопулярнішого покриття типу «хард» для тенісних кортів GreenSet Grand Prix починаючи з 1970 року.
Покриття GreenSet Grand Prix – це композиційна система на основі акрилу з добавлянням піску дрібної фракції, спеціально розроблена для того, щоб забезпечити найвищу якість та комфортність гри. Система складається з багатьох послідовних шарів сумісних та взаємодіючих матеріалів. Вона не містить жодних шкідливих речовин чи добавок, являючи собою, по суті, екологічно чистий продукт.
GreenSet Grand Prix є ідеальним покриттям як для тренувальння так і змагань, а також для підготовки до гри на інших покриттях. Сертифіковано Міжнародною федерацією тенісу.
GreenSet це економічне покриття для тих, у кого обмежений бюджет, але в той же час є бажання мати корт з найкращими ігровими характеристиками.
 
Штучна трава
В якості покриття для тенісних кортів штучна трава з`явилась не так давно і швидко завоювала популярність.
Штучна трава – це морозостійке рулонне покриття, яке виготовляється за технологією тафтинг-методу: об`ємні поліетиленові чи поліпропіленові волокна, що імітують стеблини трави, вплітаються у еластичну латексну основу. Трав`яний ворс покриття має високу стійкість до дії ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів. 
Для відчуття монолітності після влаштування траву засипають зверху спеціальним кварцевим піском, який служить для стабілізації ворсу у вертикальному положенні та оптимізації рівномірного відскоку м`яча по всій площині корту, що особливо важливо у грі в теніс. Дане покриття ідеально підходить для приватних кортів у заміських резиденціях.
Ми пропонуємо покриття зі штучної трави для тенісних кортів виробництва компанії EDEL GRASS (Нідерланди), ексклюзивним дистриб`ютором якої є наша фірма. Це високоякісний продукт з унікальними технічними характеристиками, спеціально розроблений для гри в теніс. Покриття поставляється у формі «тенісних комплектів», де лінії розмітки «вбудовані» фабричним способом, що значно зменшує кількість швів при інсталяції.
Покриття пройшло тестування провідних спортивних лабораторій: IST, LABOSPORT і сертифіковане Міжнародною федерацією тенісу.
 
Гумово-каучукове покриття
Сучасне гумово-каучукове покриття виготовляється із ретельно відібраних сортів натурального каучуку та синтетичної гуми, мінеральних наповнювачів.
Для тенісних кортів пропонуємо гумово-каучукове покриття Sportflex Tennis виробництва фірми Mondo (Італія). Покриття представляє собою рулонний матеріал, виготовлений з натурального та синтетичного каучуку з наповнювачами повної фабричної готовності. Покриття має оптимальні спортивні та технічні характеристики, довгий термін експлуатації, стійкість до УФ випромінювання та атмосферних вплиивів.
 
ПВХ покриття
Альтернативою вже вищезгаданих матеріалів для будівництва тенісних кортів в закритих приміщеннях є ПВХ покриття.
GreenSet Trophy (виробник – фірма GreenSet, Іспанія) – це рулонне покриття з полівінілхлориду, виготовлене заводським способом. Покриття спроектоване для двостороннього використання, що подовжує термін його експлуатації.
Покриття GreenSet Trophy є офіційним покриттям для більше ніж 50-ти головних ATP та WTA турнірів, як і для Кубка Девіса та Міжнародних тенісних турнірів у Європі, Азії та Сполучених Штатах. У всій Європі Національні тренувальні центри вибрали GreenSet Trophy в якості основного покриття.
Причиною такого успіху є. перш за все, чудові ігрові та технічні характеристики покриття:
  • швидкість відскоку м`яча є «середньою» у порівнянні зі «швидкою» на трав`яному і «повільною» на ґрунтових кортах;
  • покриття відображає «природну» реакцію на всі тактичні дії гравця (обертання і відскок м`яча є природними);
  • 4мм товщина покриття із 100% ПВХ забезпечує ідеальне вертикальне поглинання удару. Разом з тим, взуття залишається «на» поверхні а не у «ній», таким чином полегшуючи основні рухи гравця.
Заслуговують уваги і такі важливі аспекти як тривалий термін служби покриття та чудове співвідношення «ціна-якість».
 
Ми брали участь у будівництві та реконструкції тенісних кортів СК «Наука» (м. Київ), тенісних кортів Національного Тенісного Центру (Києво-Святошинський р-н), тенісних кортів СГК «Вікторія» (м. Донецьк), б/в «Башта» Промінвестбанку (м. Київ, Конча-Заспа), тенісних кортів СК «Тетра» (м. Харків), тенісних кортів «Еліт Теніс Клуб» (м. Іллічівськ), готелю «Ріксос» (м. Трускавець), ТК "Кампа" (Буча) та багатьох інших. Наші роботи (лише частину з великої кількості) можна побачити у розділі Портфоліо.
Федерація Тенісу України
design by Lihtis