• Футбол • Фітнес
• Теніс • Легка атлетика
• Волейбол • Міні-майданчики
• Баскетбол • Захисні покриття
• Гандбол • Сквош
Про нас Портфоліо Контакти Партнери Новини
Спортивні покриття для легкої атлетики
 
Для бігових доріжок та легкоатлетичних секторів пропонуємо гумово-каучукове (для арен закритого та відкритого типів) та поліуретанове покриття (для арен відкритого типу).
 
Гумово-каучукове покриття
Покриття для легкої атлетики Sportflex Super X та Sportrack (MONDO, Італія) – матеріали з винятковими технічними та ергономічними характеристиками, що підтверджується широким визнанням та популярністю на міжнародній спортивній арені. Достатньо лише сказати, що компанія Mondo була офіційним постачальником покриттів для легкої атлетики для всіх без винятку останніх 8-ми Олімпійських ігор.  
Sportflex Super X і Sportrack – це рулонні матеріали повної заводської готовності з постійною товщиною та стабільними показниками по всій площині покриття. Склад матеріалу на основі екологічно чистої сировини характеризується відсутністю токсичних викидів.
Вперше в історії виробництва спортивного гумового покриття компанією Mondo було розроблено та впроваджено унікальну технологію, завданням якої є налаштування технічних характеристик покриття у відповідності до біомеханічних потреб атлета. Так, однією з найважливіших характеристик матеріалів Mondo є подвійна (2 шари) структура покриття. Дана характеристика забезпечує необхідний рівень поглинання удару та повернення енергії покриттям, відповідний коефіцієнт тертя і оптимальний комфорт, таким чином дозволяючи атлету максимально розкрити свій потенціал.
Покриття характеризується особливою міцністю, оскільки його фізичні властивості залишаються незмінними протягом усього терміну експлуатації. На відміну від інших типів еластичного покриття, воно не дає тріщин та усадки, не м`якшіє і ніколи не рветься.
Догляд за покриттям легкий і не вимагає спеціальних технічних навиків. Воно не потребує покривання захисним шаром, періодичного перепокриття. 
 
Поліуретанове покриття
Для легкоатлетичних арен відкритого типу пропонуємо спеціально розроблені поліуретанові системи, сертифіковані Міжнародною федерацією легкої атлетики. Основу (нижній шар) цих систем складає еластична підкладка Regupol (товщ.10мм), що виготовляється в заводських умовах і поставляється у рулонах. Верхній шар формується безпосередньо на місці інсталяції: зверху на Regupol, дотримуючись спеціальної технології та визначених пропорцій, наноситься монолітний поліуретановий шар з EPDM гранулятом (2-3мм). Таке покриття утворює рівну, гладку, водонепроникну поверхню без швів, що відповідає всім вимогам безпеки та забезпечує оптимальні показники пружності та жорсткості.
Безперечними перевагами поліуретанових систем є:
·   хороша зносостійкість
·   відсутність швів (не забивається бруд)
·   легкий догляд (покриття легко миється струменем води)
·   висока пружність, що забезпечує комфорт при ходінні та бігу
·   неслизька, шорсткувата поверхня
·   можливість відновлення покриття
Відповідно до сфери застосування пропонуємо системи для бігових доріжок для всіх видів міжнародних змагань, національних змагань та для тренування. 
design by Lihtis