• Футбол • Фітнес
• Теніс • Легка атлетика
• Волейбол • Міні-майданчики
• Баскетбол • Захисні покриття
• Гандбол • Сквош
Про нас Портфоліо Контакти Партнери Новини
Вимоги сучасного спорту давно визначили якісний рівень спортивного комплексу або стадіону. Спеціальні покриття для підлоги, устаткування, інфраструктура відпочинку і реабілітації стали визначальними факторами успішного будівництва спортивної споруди ХХI століття.
Сьогодні з повною впевненістю можна стверджувати, що штучні спортивні покриття займають особливе місце в історії розвитку сучасного спорту. Більшою чи меншою мірою вони використовуються у футболі, легкій атлетиці, тенісі і багатьох інших видах спорту. Це, насамперед, є свідчення високої якості матеріалів, що застосовуються для створення універсальних і стабільних з погляду функціональних та спортивних характеристик полів і майданчиків.
Компанія «Інфоспорт-Арена» надає унікальну можливість увійти у Світ спорту, пропонуючи комплексний пакет послуг з будівництва якісно нових та реконструкції існуючих спортивних споруд з використанням сучасних матеріалів та технологій.
Ми готові та здатні задовольнити запити і побажання різних категорій замовників – від професіоналів до спортсменів-любителів, що дозволяє нам завжди тримати руку на пульсі всіх останніх змін і пропонувати вам найкраще та найновіше.

Наша компанія брала участь у будівництві та реконструкції футбольних тренувальних полів НСК «Олімпійський» (м. Київ), футбольних тренувальних та міні-футбольних полів ФК «Чорноморець» (м. Одеса), 43 міні-футбольних полів у Закарпатській області, тенісних кортів СК «Наука» (м. Київ), 400 дитячих спортивних майданчиків за програмою «Наше майбутнє» для ФФУ, л/а манежу СК «Металург» ЗАТ «Запоріжсталь» (м. Запоріжжя), спортивного комплексу БК «Азовмаш» (м. Маріуполь), тенісних кортів, фітнес-залів, сквош-кабін СГК «Вікторія» (м. Донецьк), спортивних майданчиків для спортклубу «Мотор Січ» (м. Запоріжжя), тенісних кортів б/в «Башта» Промінвестбанку (м. Київ, Конча-Заспа), тенісних кортів і сквош-кабін в СК «Тетра» (м. Харків), спортивного комплексу ГУ МВС України в Полтавській області (м. Полтава), тенісних кортів «Еліт Теніс Клуб» (м. Іллічівськ), тенісних кортів готелю «Ріксос» (м. Трускавець), спортмайданчиків і міні-футбольного поля ТК «Мегарон» (м. Дніпропетровськ), спортивних залів ОДЕУ (м. Одеса) та багатьох інших спортивних споруд.

Індивідуальний підхід, суворе дотримання будівельних та спортивних нормативів, ретельний підбір спортивних матеріалів та обладнання провідних виробників у цій сфері – ось основні принципи роботи спеціалістів нашої компанії.  

          Консультації за тел. (044) 531 13 55,  246 20 28.

Федерація Тенісу України Агентство Промышленных Новостей
design by Lihtis